Nasıl Spor Merkezi kullanıcısı olabilirim?

A: Pamukkale Üniversitesi Mensupları (Akademik ve İdari Personel, Öğrenciler) Spor Merkezi'ni Üniversite kimlik kartları ile “günübirlik” kullanabilirler. Ayrıca Spor Merkezi'ni yıl içinde fazla kullanmak isteyen Üniversite mensupları için “Spor Paketi” hazırlanmıştır. Bu paketin amacı, Spor Merkezi'ni sürekli kullanan kullanıcılarımıza daha uygun fiyat seçeneği sunabilmektir.

B: Pamukkale Üniversitesi Akademik ve İdari Personel Ailesinin Spor Merkezi'ni kullanabilmesi için "Spor Paketi" başvurusunda bulunması gerekir. Bunun için gerekli olan işlemleri Spor Merkezi resepsiyonundan yapabilirsiniz.

C: Pamukkale Üniversitesi Spor Merkezi misafir kullanıcıları (Pamukkale Üniversitesi emeklileri, mezunları, kamu personelleri, emniyet personelleri, öğretmenler ve dışardan gelen diğer kullanıcılar), üniversitemizden emekli olduklarına dair belge, mezun olanlar diploma ya da onaylı mezuniyet belgesi, kamu personelleri kamu personeli kimlik kartı ve görev belgesi getirerek "Spor Paketi"nden isediği herhangi birine kayıt yaptırabilirler. 

D: Aile üyeliği yaptıracak kullanıcıların aile cüzdanı fotokopisi veya nüfus kayıt örneği getirmeleri gerekmektedir.

Sitemiz üzerinden kayıt formunu indirerek formu doldurup Spor Merkezimiz'in kullanıcısı olabilirsiniz.
(Dosyalar .pdf formatındadır.)